İş bu sözleşme TATILHEYECANI.COM web sitesinde kullanıma sunulan servisler bütününü (Web sitesi) herhangi bir amaçla kullanan gerçek ya da tüzel kişilerin (Kullanıcı/Ziyaretçi), Web Sitesini kullanırken uyulması gereken kuralları (Kullanım Sözleşmesi) açıklamaktadır.

Lütfen Kullanım şartlarını dikkatlice okuyunuz. Web Sitesine erişmekle veya Web Sitesini kullanmakla iş bu Kullanım Şartları içeriğinde yer alan tüm şartlar ve hükümlere bağlı kalacağınızı peşinen kabul etmektesiniz. Eğer belirtilen şart ve hükümleri kabul etmiyorsanız Web Sitesini kullanmayınız, kullanmaya başladıysanız erişiminizi ve kullanımınızı sonlandırınız.

Fikri Mülkiyet ve Telif Hakları 

TATILHEYECANI.COM web sitesinin sahibi ve tüm hakları Oygut Turizm Tic. Ltd. Şti’ ne aittir. Bu web sitesinde yayınlanan içerikler, bilgiler, resimler, videolar, markalar, raporlar, grafikler, slogan, makale, doküman, her türlü veri tabanı, işaret ve benzerleri ile sair fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlar, sayfa düzeni ve iş bu web sayfasının sunumu Oygut Turizm Tic. Ltd. Şti’ ne ait olup ulusal ve uluslararası kanunlar ve uluslararası sözleşmeler ile korunmaktadır.

Oygut Turizm Tic. Ltd. Şti.’ den önceden yazılı muvafakat alınmaksızın, iş bu web sitesindeki bilgiler ya da bu sayfaya ilişkin her türlü veri tabanı, resimler, videolar, metinler, ikonlar, biçimsel yapısı ve software-code’lar, diğer kodlar kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, işlenmesi, yayınlanması, online ya da diğer bir yöntem kullanılmak suretiyle dağıtılması ve satılması yasaktır.

 

Tarafların Hak ve Yükümlülükleri

TATILHEYECANI.COM web sitesinde kullanıcı/ziyaretçilerin dolduracakları ve hizmetlerine sunulan rezervasyon ve talep formları, Chat ve öneri-şikâyet sayfaları bulunmaktadır. Kullanıcı/ziyaretçi rezervasyon ve talep formlarında ve web sitesine üye olduğunda verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu garanti eder. Kullanıcı/ziyaretçi kendisine ait bilgilerden ve yapılan tüm işlemlerden ve bu işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur. 18 yaşından küçüklerin veya hacir altında bulunanların, iş bu web sitesine, velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından ve işlem yapmalarından Oygut Turizm Tic. Ltd. Şti. sorumlu tutulamaz.  Kullanıcı/ziyaretçi tarafından internet üzerinden doldurularak gönderilen formlar, Chat ve öneri-şikâyet sayfalarındaki gönderilerin, tehdit, tahrik, rahatsız edici, ahlaka ve kanuna aykırı içerikte olmasından ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar vermelerinin sonuçlarından kullanıcı/ziyaretçi sorumlu olacaktır. Kullanıcı/ziyaretçilerin bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.

 

Web Sitesinde yer alan bilgilerin doğruluğu sürekli şekilde kontrol edilerek gerekli güncellemeler yapılmaktadır. Ancak Web sitesindeki bilgiler fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir ve bu sebeple ilgili hizmetin güncel durumu ile sitelerde yer alan durumu arasında farklılık olabilir.  Web Sitesindeki bilgilerin, güncel durumu, doğruluğu, şartları, performans, pazarlana bilirlik, kalite, belli bir amaca uygunluk ve bunlarla bağlantılı veya bağımsız diğer bilgi, hizmet veya ürünler etkisi hakkında herhangi bir sarih ya da zımni garanti verilmemekte ve taahhütte bulunulmamaktadır. Dolayısıyla TATILHEYECANI.COM ve sahibi Oygut Turizm Tic. Ltd. Şti. web sitesi içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı TATILHEYECANI.COM ve sahibi Oygut Turizm Tic. Ltd. Şti. ' ne sorumluluk yüklenemez.

TATILHEYECANI.COM her an güncellenen siteler olmasına karşın, siteler üzerindeki tesis/tur bilgileri, fiyatlar, ödeme koşulları ve kampanyalar temsilidir. Tipografik ya da geç güncellemelerden kaynaklanan eksik ya da hatalardan TATILHEYECANI.COM sorumlu tutulamaz. Yapılan rezervasyonlarda her ürün ve ürün sağlayıcının kendi koşulları geçerlidir. Kullanıcı, bu ürünlerden herhangi birine rezervasyon yaptırmak isterse, rezervasyon yaptırdığı ürünün ait olduğu ürün sağlayıcının rezervasyon anındaki koşullarını kabul etmiş sayılır.

 

İptal & İade Şartları

TATILHEYECANI.COM web sitesi üzerinden satın almış olduğunuz her türlü hizmet ve ürünler için rezervasyon kuralları kabul edilmiş sayılır.

TATILHEYECANI.COM web sitesi üzerinden satın alınan uçak biletlerinde iptal, iade ve değişiklik ceza bedeli, rezervasyon sırasında belirtilen havayolu iptal ve değişiklik kurallarına göre uygulanacaktır. Havayollarının iptal ve değişiklik şartlarında farklı uygulamalar başlatması halinde bu güncel uygulamaya göre işlem yapılacaktır. İadesi mümkün olan uçak biletlerinin, iadesi sadece biletin satın alınması için kullanılan kredi kartına yapılır. Biletleme esnasında tahsil edilen Biletleme Hizmet Bedeli iade edilmeyecektir.

Türk Hava Yolları'nın genel iptal/iade ve ücret koşullarıyla ilgili aşağıdaki linkten bilgi alabilirsiniz:

https://www.turkishairlines.com/tr-ch/bilgi-edin/ucret-kosullari/index.html

 

TATILHEYECANI.COM web sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz vize hizmetlerinde rezervasyon sırasında belirtilen ÖN BİLGİLENDİRME dikkate alınarak iptal ve iade şartları uygulanır. Kullanıcı/Ziyaretçi vize başvurusu yapılmadan işlemini geri çekmek isterse, tarafımıza yazılı talep sunma şartı ile varsa oluşan kur farkı, işlem, hizmet ve tüm zararlar TATILHEYECANI.COM tarafından düşülerek iade işlemi yapılır.

TATILHEYECANI.COM web sitesi üzerinden satın almış olduğunuz diğer her türlü hizmet ve ürünler için rezervasyon sırasında kabul edilen hizmet sözleşmesinde belirtilen iptal, değişiklik ve iade şartlarına göre yapılır. Mesafeli satış sözleşmesi gönderilen elektronik bilgilere ilişkin Kullanıcı/Ziyaretçi onayı elektronik olarak imzalanmaktadır. TATILHEYECANI.COM’ un, kullanıcıya hizmetle ilgili taahhüt ettiği bilgileri gönderme hakkı vardır. Bu kapsamda gönderilen link e-posta ile gönderilen bildirimlerin, e-postanın iletim tarihinde teslim edildiği ve alındığı varsayılır.

 

Sözleşme ve Web Sitesi Değişiklikleri

Oygut Turizm Tic. Ltd. Şti kullanım koşulları, Web Sitesi ve Web Sitesi uzantılarında mevcut her türlü içerik, ürün, hizmet ve bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın her zaman her türlü değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin Web Sitesine konulduğu anda derhal yürürlük kazanır. Kullanıcı/Ziyaretçi bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul eder.  Kullanıcı/Ziyaretçi’ nin web sitesine devam eden erişimi veya devam eden web sitesi kullanımı değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiği anlamına gelecektir. Bu değişikliklerden doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı Web Sitesi’ne ve sahibi Oygut Turizm Tic. Ltd. Şti’ ne sorumluluk yüklenemez.

 

Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılar

 

TATILHEYECANI.COM, web sitesinde bilgi ve reklam vermek amacıyla direk ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantılar (linkler) verebilir. TATILHEYECANI.COM’ un , web sitesinde yer alan link ve kaynakları üzerinde herhangi bir kontrolü yoktur. Dolayısıyla TATILHEYECANI.COM bu linklere erişim ve kaynaklarında bulunan içerik, reklam, ürün veya diğer materyallerdeki bilgilerin doğruluğunu garanti etmemekte ve herhangi bir taahhütte bulunmamaktadır. TATILHEYECANI.COM bu sayfalar ve bağlantılı hizmetlerin kullanımı konusunda hiçbir sorumluk almamakta ve herhangi bir tavsiyede bulunmamaktadır. Bu siteleri kullanımla doğabilecek zararlar Kullanıcı /Ziyaretçi’ nin kendi sorumluluğundadır. Kullanıcı /Ziyaretçi bu bağlantılar (linkler) ve kaynakları ile kaynaklar içeriğinde yer alan hizmet ve ürüne güvenerek yaptığı kullanım, bu kullanımlarla alakalı olarak neden olunan ya da neden olduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı yoldan TATILHEYECANI.COM’ un sorumlu olmadığını kabul eder

 

Sözleşmenin Bütünlüğü ve Diğer Hükümler

İşbu Kullanım Şartları, kapsadığı konular itibariyle taraflar arasındaki yegâne sözleşmedir ve web sitesinin kullanması sonucunda ortaya çıkabilecek her türlü ihtilaf Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabi olup, ihtilafların çözümünde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir. Uyuşmazlıkların çözümünde Oygut Turizm Tic.Ltd. Şti kayıtları esas alınacaktır.